کاغذدیواری شرق غرب شمال تهران
کاغذ دیواری غرب شرق شمال تهران :معرفی خدمات کاغذدیواری با جدیدترین مدل های کاغذ دیواری در تهران و سایر شهرستانها با قیمت مناسب و ارزان +فروش و نصب

چه جنس کاغذدیواری‌ای بخریم؟

کاغذ دیواری‌ها معمولا دو لایه هستند؛ لایه رویین و زیرین. لایه رویین از جنس کاغذ یا وینیل است و نمای کاغذ دیواری را می‌سازد. لایه زیرین هم که زیرساخت کاغذ دیواری را می‌سازد معمولا از جنس کاغذ یا منسوجات بی‌بافت تهیه می‌شود. اگر از دوست‌داران محیط زیست هستید باید بدانید که برخی از کاغذ دیواری‌ها با مواد بی‌خطر برای طبیعت ساخته می‌شوند. یعنی در ساخت‌شان از درختان و تولید کاغذ بهره برده نمی‌شود و مصنوعاتی دیگر جایگزین کاغذ می‌شود. مواد دیگری مانند گیاه بامبو هم برای ساخت کاغذ دیواری‌ها به کار می‌روند که در ادامه، معرفی می‌شوند.

جنس کاغذ: روی کاغذ دیواری‌های کاغذی در کارخانه با ماشین‌های مخصوص، طرح‌های مختلف چاپ می‌شود.
جنس وینیل: کاغذ دیواری وینیل از جنس pvc است که روی زیرساختی کاغذی چسبانده می‌شود. این جنس برای پوشاندن ناهمواری‌های دیوار بسیار مناسب است. بسیاری از انواع آن هم قابلیت شست و شو دارند.
جنس بامبو: این کاغذ دیواری‌ها از جنس گیاه بامبو هستند و رنگ شیک و زیبایی دارند البته حساسیت‌شان نسبت به رطوبت باعث می‌شود که محدودیت‌هایی در استفاده از آنها در مکان‌های مرطوب و نقاطی مانند حمام وجود داشته باشد.
جنس پارچه‌ای: بعضی از انواع کاغذ دیواری هم که البته قیمت بالاتری دارند از جنس منسوجات مختلفی مانند ابریشم، کتان، نمد و… هستند.

Share

You may also like...

Comment on this FAQ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *